اخبار اپکار


1397/05/25

مزایا و معایب کارواش های نانو

سلام خدمت شما کاربران عزیز اپکار در مطلب قبلی توضیحاتی کامل در مورد اینکه کارواش نانو چیست و به چه شکلی انجام میگیرد با عنوان کارواش با جدیدترین تکنولوژی ها سخن گفتیم.
اما امروز قصد داریم تا به مزایا و معایب این روش شستشوی خودرو یعنی کارواش نانو بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید.

کارواش نانو

معایب کارواش نانو

  • در این روش شستشوی خودرو نیاز به شستشوی دایم دستمال نانو به دلیل آلودگی سریع آن می باشد که این یکی از معایب روش شستشوی خوردو با مواد نانو می باشد. اگر این کار به درستی صورت نگیرد باعث آلوده شدن سطح خودرو و پخش آلودگی و در نهایت ممکن است باعث آسیب رساندن به رنگ خودرو شما شود. پس این کار از حساسیت بالایی برخوردار است و باید با دقت هر چه بیشتر و توسط افراد متخصص صورت گیرد.
 
  • از معایب دیگر این روش میتوان به دشواری پاکیزه کردن چرخ های خودرو اشاره کرد.
 
  • در بعضی موارد سواستفاده از نام کارواش نانو توسط افراد ناآگاه و سودجو صورت گرفته است. این افراد به جای استفاده از شوینده های با کیفیت و در واقع شوینده های نانو از واکس های براق کننده استفاده می کنند و باعث عدم جذب آب بر سطح خودرو و در اصطلاح آبگریزی می شوند. گرچه این واکس ها با شستشوی خودرو از بین خواهند رفت اما اثرات این واکس ها بر روی سطح خودرو باقی می مانند و استفاده از این واکس ها در طولانی مدت باعث جذب آلودگی ها بر روی سطح خودرو شما می شود و در نهایت باعث ماندگار شدن آلودگی بر روی خودرو و آسیب رسیدن به رنگ خودرو شما می گردد.
  و اما قابل ذکر است که تیم فنی و متخصص سرویس شستشوی خودرو در محل اپکار با استفاده از بهترین مواد شوینده نانو و بهترین دستمال های مایکروفایبر و نانو و بدون هدر رفت آب و زمان در محل موردنظر شما آماده ی خدمات رسانی به شما کاربران عزیز می باشد.

مزایای کارواش نانو

  • از مهم ترین اهداف و مزایای کارواش های نانو مانند اپکار محافظت از محیط زیست و جلوگیری از آلودگی محیط زیست می باشد.
 
  • اگر به دنبال این هستید که در مصرف سرمایه ملی یعنی آب و همچنین در زمان خود صرفه جویی کنید استفاده از کارواش نانو برای شما بهترین گزینه است. با استفاده از روش کارواش با مواد نانو بدون جابجایی خودرو و حتی در پارکینگ خانه خود می توانید اقدام به پاکیزگی خودرو خود و پاکیزگی محیط زیست کنید. شما با استفاده از این روش برای شستشوی خودرو خود باعث جلوگیری از انتقال مواد شیمیایی و شوینده به محیط زیست می شوید.
 
  • مواد شوینده نانو با قابلیت پاک کنندگی بسیار بالا می توانند تمام آلودگی ها بر روی سطح خودرو شما را از بین ببرد و حتی در مقایسه با روش شستشوی خودرو با آب نیز قدرت پاک کنندگی بالاتری دارد و همچنین باعث براق شدن و درخشندگی خودرو شما میگردد.
 
  • استفاده از دستمال های مایکروفایبر در این روش از دیگر مزایای کارواش نانو است. این دستمال ها اثری بر روی رنگ خودرو شما نمی گذارند و ضد خش می باشند همچنین باعث درخشندگی و دیده شدن رنگ اصلی خودرو شما میشود.
 
  • در روش شستشوی خودرو با روش سنتی و با فشار آب با توجه به قدرت و شدت فشار آب به مرور زمان رنگ خودرو و سپر ها دچار خوردگی و پوسیدگی و آسیب خواهد شد اما در روش کارواش نانو خیالتان ازین بابت راحت می باشد که هم قطعات و هم رنگ خودرو شما سالم خواهد ماند.
 
  • شستشو با مواد نانو باعث کاهش الکترسیته ساکن بدنه و سطح خودرو خواهد شد که که کاهش جذب گرد و غبار بر سزح خودرو شما را به همراه خواهد داشت.
 
  • و در آخر استفاده از مواد نانو باعث میشود که خودرو شما دیرتر کثیف و آلوده شود و مدت بیشتری تمیز باقی بماند.
 

موفق باشید

دسته بندی ها