بلاگ اپکار1397/06/03

بهترین زمان برای شستشوی خودرو چه زمانی است؟

شستشوی خودرو از واضح ترین مواردی است که در افت و کاهش قیمت خودرو و همچنین طول عمر رنگ خودرو شما تاثیر می گذارد. اما بهترین زمان برای اقدام به پاکیزه کردن خودرو چه زمانی می باشد؟ یک خودرو برای مالکش سرمایه ای به نسبت عظیم میباشد وطی استفاده از آن هزینه ی زیادی را صرف نگهداری صحیح از آن و تعمیرات آن مانند تعویض تایر ها و روغن موتور خودرو و یا لنت ترمز خودرو و موارد اینچنینی خواهد کرد. اغلب رانندگان موارد ایمنی را برای سالم نگه داشتن خودروی خود رعایت می کنند و از قوانین استفاده صحیح از خودرو پیروی می کنند. اما تا به حال فکر کرده اید که شستشوی خودرو نیز می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب شود؟ هر چند وقت یک بار خودرو خود را می شویید؟ اصلا این موضوع چقدر اهمیت دارد؟

بیشتر بخوانید

1397/05/27

کارواش سنتی یا کارواش نانو؟

چرا اخیرا کارواش سنتی در سراسر دنیا مورد استقبال قرار نمیگیرد؟ انسان ها با زندگی روی کره ی زمین به طور مستقیم روی محیط زیست اطراف خود تاثیر می گذارند حال ممکن است این تاثیر منفی و زیان آور باشد و باعث تخریب محیط زیست کره زمین باشد و برعکس می تواند تاثیر مثبت و خوبی باشد و به محیط زیست کمک کند تا بتواند محیط بهتری برای زندگی انسان های کره زمین در نسل های آینده فراهم سازد. آب از مهمترین منابع کره زمین می باشد و با مصرف بیهوده و اصراف آن هر روز به خطر نبود آب برای زندگی نسل های آینده نزدیک تر می شویم کمبود آب به طوری است که از مهمترین و بزرگترین بحران برای جامعه ی بشری به حساب می آید.

بیشتر بخوانید

1397/05/25

مزایا و معایب کارواش های نانو

امروز قصد داریم تا به مزایا و معایب این روش شستشوی خودرو یعنی کارواش نانو بپردازیم. لطفا با ما همراه باشید. کارواش نانو معایب کارواش نانو در این روش شستشوی خودرو نیاز به شستشوی دایم دستمال نانو به دلیل آلودگی سریع آن می باشد که این یکی از معایب روش شستشوی خوردو با مواد نانو می باشد. اگر این کار به درستی صورت نگیرد باعث آلوده شدن سطح خودرو و پخش آلودگی و در نهایت ممکن است باعث آسیب رساندن به رنگ خودرو شما شود. پس این کار از حساسیت بالایی برخوردار است و باید با دقت هر چه بیشتر و توسط افراد متخصص صورت گیرد.

بیشتر بخوانید

1397/05/18

کارواش با جدیدترین تکنولوژی ها

کارواش نانو یا بدون آب چیست و چطور کار می کند؟ در این روش جدید و بسیار کارآمد دیگر نیازی به استفاده از حتی یک قطره آب نداریم و به جای استفاده از آب از فناوری و مواد نانو برای تمیز کردن خودرو استفاده می کنیم. استفاده از این فناوری برای تمیز کردن خودرو به این صورت است که مواد نانو را روی سطح خودرو به ابعاد نیم متر اسپری نموده و سپس با استفاده از حدودا سه دستمال نانو برای پاک کردن آلودگی سطح خودرویی در ابعاد معمولی استفاده می گردد.

بیشتر بخوانید

دسته بندی ها